O nás

Hujsl Unikovo

O společnosti HUJSL-UNIKOVO s.r.o.

Naší činností je konvenční a CNC třískové obrábění kovů, doplňkově zámečnická výroba. Počátky jsou datovány rokem 1995, pod názvem Jiří Hujsl - Unikovo. V roce 2007 se Hujsl Jiří st., Hujsl Robert, Hujsl Jiří ml. sdružují v HUJSL-UNIKOVO s.r.o.

Do konce roku 2006 výroba probíhala pouze na klasických obráběcích strojích. V následujícím roce je částečně strojový park obměněn a s ročním odstupem jsou po sobě nakoupeny dva CNC soustruhy Doosan PUMA 240 M a Doosan LYNX 220 LM. Jako horká novinka, je uvedení do provozu japonské obráběcí centrum Miyano ABX 51 TH2 a v minulém roce CNC soustruhu Miyano BNC 42 C3.

Do roku 2008 jsme se soustředili výhradně na obrábění hliníku a jeho slitin. V následujících letech jsme tento materiál opustili a přešli na výrobu z nerezové oceli. V současné době se poměr výrobků z nerezové a běžné oceli vyrovnává.

Našim zákazníkům, kteří mají požadavky na průběžné nebo alespoň opakované dodávky, nabízíme možnost skladových položek v naší firmě. Tím jsme schopni dodat výrobu v požadované kvalitě a množství, přepravní službou, do druhého dne, případně vlastní dopravou do 24h po celé ČR.

V současné době, ve fázi hrubé stavby, je započatá výstavba nové výrobní haly.


    +420 416 814 187